1renkama nauja GIMK grupe

 

 

Screenshot 2023 07 12 at 10.57.22

Projektas ,,Paslaugų, skatinančių ir efektyviai palaikančių globą šeimos aplinkoje, vystymas”


Jaunimo savanoriška tarnyba

Jaunuoliai  nuo 14 iki 29 m. kviečiami savanoriauti Gargždų socialinių paslaugų centre (savanorius priimančioje, akredituotoje  organizacijoje). Jaunuolis įsipareigoja savanoriauti ne mažiau kaip 6 mėnesius ir ne mažiau kaip 40 val. per mėnesį.Savanorystės metu bus įvertinamos gautos kompetencijos ir Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos išduos įgytų kompetencijų  patvirtinantį dokumentą. Švietimo ir mokslo ministerija patvirtino 2019 m. stojimo į universitetus tvarką su papildomu 0,25 balo už  Jaunimo savanorišką tarnybą.

skaityti daugiau...

 

 

 

Gargždų socialinių paslaugų centre kūrybos paukštė nutūpė jau net 17 – ąjį kartą! Meninės saviraiškos šventėje sulaukėme daug svečių iš kitų centrų: Klaipėdos, Priekulės, Šilalės, Plungės, Skuodo ir Kretingos. Šiemet netradiciškai turėjome viešnią, žolininkę Danutę Kunčienę, kuri mus supažindino su įvairiomis žolelėmis, papasakojo apie jų naudą, gerąsias ir blogąsias savybes, leido prie jų prisiliesti, pajusti kvapą... Apsvaiginti žolių aromatų kartu su žolininkės pagalba pasidarėme, nuostabiai kvapnios Joninių druskos. Po tokios smagios edukacijos, pakylėti geros nuotaikos leidomės prie Minijos upės, pynėme ir leidome į upę Joninių vainikus, žaidėme žaidimus. Tariame ačiū visiems svečiams už nuostabų laika kartu ir gerus įspūdžius.

Gargždų socialinių paslaugų centro kolektyvas linki visiems gražių ir smagių artėjančių Joninių! J

Socialinė darbuotoja Vaiva Žutautienė

2023-06-22

Šaltą pavasario dieną vykome į Tekstilės amatų centrą Darbėnuose. Tai muziejus, kokių Lietuvoje reta. Savo namo pirmojo ir antrojo aukšto erdvėse tekstilės meistrai Daiva ir Arūnas Dudėnai puoselėja ekspoziciją, kurioje – net keli šimtai austinių juostų ir dar keli šimtai rankšluosčių. Tokia kolekcija – vienas naujausių rekordų Lietuvoje. Muziejaus šeimininkė mums labai įdomiai papasakojo ne tik apie juostų, rankšluosčių, bet ir apie kitų išskirtinių senų daiktų, tokių kaip siuvinėti paveikslai, batai, klumpes, rūbai ir kt., atsiradimą, jų naudojimą bei istoriją. Sužinojome bei pamatėme daug naujų dalykų, likome sužavėti šeimininkės nuoširdžiu pasakojimu bei dideliu noru perduoti ateitiems kartoms mūsų istoriją, papročius, autentiškumą, gydomąsias lino savybes. Mūsų lankytojas Gintautas Mejeras net padeklamavo savo kurtą eilėraštį apie liną!

Kiekvienas jį matė, kiekvienas jį žino

Ar kas nepažįsta lietuviško lino,

O jis ne be tikslo laukuose pražydo –

Kiekvieną lietuvį ir rengia ir gydo.

Ir žydi linai kaip dangus  skaisčią dieną

Kol stiebas pavirsta į sausą ražieną.

Kol rankos sukibę tuos stiebus nurauna

Ir surištus pėdus laukuose sukrauna.

O spintose mūsų paklodės sudėtos

Ir staltiesės raštais margais siuvinėtos.

O rankšluosčiai guli ploniausio audimo

Ir viskas iš jo, iš lietuviško lino.

Socialinė darbuotoja Ineta Jankūnienė

2023-03-06

Skuba, lekia mūsų metai kaip viena diena,

Devyniolika prabėgo kaip skambi daina,

Sugūžėjo mūsų salėn nuostabūs svečiai,

Nuostabiausios mūsų šventės paminėti...

Vasario 9 d. Gargždų socialinių paslaugų centras atšventė 19 – ąjį gimtadienį. Po kelių metų pertraukos ir priverstinio suslėtėjimo, pagaliau galėjome susirinkti ir gausiame būryje paminėti taip lauktą gimtadienį. Šokome, trypėme, dainavome ir linksminomės iš visos širdies. Džiaugėmės galėdami susitikti, palinguoti, padainuoti, pabūti kartu ir pasišnekučiuoti. Dėkojame visiems buvusiems kartu! Dėkojame už gražius žodžius ir linkėjimus!

Socialinė darbuotoja Vaiva Žutautienė

2023-09-10

Gargždai, mūsų mieli Gargždai, čia istoriškai stipri žemė, čia žmonės energetiškai nepalaužiami, mylintys esantį šalia, čia aplinkiniai šypsosi ir linki vieni kitiems tik gerą. Esame apsupti ir tarsi apsaugoti upės ir miesto parko, kuriame išdidžiai stovi seni ąžuolai, klevai ir kaštonai.

Tik Gargžduose gali išgirsti ko ne kasdien ištariamą upės, kurios vingyje mes įsikūrę pavadinimą „Minija“. „Minijos“ progimnazija, Gargždų kultūros centro šokių ir dainų ansamblis "Minija", „Minijos“ kino teatras.

Norime pasidžiaugti jau ne vienerius metus trunkančia draugyste, su Gargždų kino teatro „Minija“ kolektyvu. Esame dėkingi kino teatro „Minija“ padalinio vadovui Simui Budreckui už suteikta galimybe seansus lankyti dienos metu ir privalumą matyti naujausius kino repertuarus.

                                                                                     

  Socialinė darbuotoja Rasa Antanavičienė

  2023-01-27

Šiandiena mes esame jau kitokie

Tikram lietuviui, Lietuva bus visada svarbi

Ištarti žodį dabar jau nebėra sunku

O žodis „LAISVĖ“ atveria visus širdies kraštus

 

Mes galime kalbėti ir būti atvirais

Sušildyti gražiu žodžiu ir būvimu šalia

Mes nepamiršime ilgai

Kokia mums buvo laisvės kaina

 

Sausio 13 d. degantys laužai, šildo mūsų širdis. Savo prisiminimais keliame praeitį, didžiuojamės ir džiaugiamės būdami laisvi. Tariame ačiū Lietuvos laisvės gynėjams.

2023-01-13                                                                   

Socialinė darbuotoja Rasa Antanavičienė

Mūsų draugai:

Back to top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.