Gargždai, mūsų mieli Gargždai, čia istoriškai stipri žemė, čia žmonės energetiškai nepalaužiami, mylintys esantį šalia, čia aplinkiniai šypsosi ir linki vieni kitiems tik gerą. Esame apsupti ir tarsi apsaugoti upės ir miesto parko, kuriame išdidžiai stovi seni ąžuolai, klevai ir kaštonai.

Tik Gargžduose gali išgirsti ko ne kasdien ištariamą upės, kurios vingyje mes įsikūrę pavadinimą „Minija“. „Minijos“ progimnazija, Gargždų kultūros centro šokių ir dainų ansamblis "Minija", „Minijos“ kino teatras.

Norime pasidžiaugti jau ne vienerius metus trunkančia draugyste, su Gargždų kino teatro „Minija“ kolektyvu. Esame dėkingi kino teatro „Minija“ padalinio vadovui Simui Budreckui už suteikta galimybe seansus lankyti dienos metu ir privalumą matyti naujausius kino repertuarus.

                                                                                     

  Socialinė darbuotoja Rasa Antanavičienė

  2023-01-27

Mūsų draugai:

Back to top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.