MB akcija spalis 1200x630 logo 1


 1

 Klaipėdos rajono savivaldybės interneto puslapyje jau galite rasti informaciją apie pagalbą ukrainiečiams – apgyvendinimą, registraciją, paramos ir savanorystės galimybes

https://bit.ly/3puvhO5.

O norintys pasiūlyti pagalbą arba tie, kuriems jos reikia priėmus ukrainiečius, gali skambinti telefono numeriu +370 684 33 344 arba rašyti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (kol kas galimi laikini techniniai nesklandumai, jie šalinami).

 

renkama nauja GIMK grupe 

 


Jaunimo savanoriška tarnyba

Jaunuoliai  nuo 14 iki 29 m. kviečiami savanoriauti Gargždų socialinių paslaugų centre (savanorius priimančioje, akredituotoje  organizacijoje). Jaunuolis įsipareigoja savanoriauti ne mažiau kaip 6 mėnesius ir ne mažiau kaip 40 val. per mėnesį.Savanorystės metu bus įvertinamos gautos kompetencijos ir Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos išduos įgytų kompetencijų  patvirtinantį dokumentą. Švietimo ir mokslo ministerija patvirtino 2019 m. stojimo į universitetus tvarką su papildomu 0,25 balo už  Jaunimo savanorišką tarnybą.

skaityti daugiau...

 

 

Gargždai, mūsų mieli Gargždai, čia istoriškai stipri žemė, čia žmonės energetiškai nepalaužiami, mylintys esantį šalia, čia aplinkiniai šypsosi ir linki vieni kitiems tik gerą. Esame apsupti ir tarsi apsaugoti upės ir miesto parko, kuriame išdidžiai stovi seni ąžuolai, klevai ir kaštonai.

Tik Gargžduose gali išgirsti ko ne kasdien ištariamą upės, kurios vingyje mes įsikūrę pavadinimą „Minija“. „Minijos“ progimnazija, Gargždų kultūros centro šokių ir dainų ansamblis "Minija", „Minijos“ kino teatras.

Norime pasidžiaugti jau ne vienerius metus trunkančia draugyste, su Gargždų kino teatro „Minija“ kolektyvu. Esame dėkingi kino teatro „Minija“ padalinio vadovui Simui Budreckui už suteikta galimybe seansus lankyti dienos metu ir privalumą matyti naujausius kino repertuarus.

                                                                                     

  Socialinė darbuotoja Rasa Antanavičienė

  2023-01-27

Šiandiena mes esame jau kitokie

Tikram lietuviui, Lietuva bus visada svarbi

Ištarti žodį dabar jau nebėra sunku

O žodis „LAISVĖ“ atveria visus širdies kraštus

 

Mes galime kalbėti ir būti atvirais

Sušildyti gražiu žodžiu ir būvimu šalia

Mes nepamiršime ilgai

Kokia mums buvo laisvės kaina

 

Sausio 13 d. degantys laužai, šildo mūsų širdis. Savo prisiminimais keliame praeitį, didžiuojamės ir džiaugiamės būdami laisvi. Tariame ačiū Lietuvos laisvės gynėjams.

2023-01-13                                                                   

Socialinė darbuotoja Rasa Antanavičienė

Nušluotas nuo žemės paviršiaus,

Vėl prikeltas naujai gyvybei.

Neorenesanso laikais suspindęs,

Kasdiena traukia gražiais vaizdais.

Išpuoštas antikinėmis skulptūromis,

Pasitinkantis nuostabiais gėlynais ir sodais.

Stovi prabangūs Oginskių rūmai,

Iš susižavėjimo visiems atima žadą.

Dvejus metus praleidę pandemijos šešėlyje, ir vėl kilome į tradicija jau tapusią, šiltojo metų laikotarpio užbaigimo, vasaros uždarymo kelionę. Visi drauge, kartu su tėvais ir globėjais, lankėmės Plungėje esančiuose, 2012-2015 metais restauruotuose, Oginskių dvaro rūmuose. Gido pasakojimai paskatino vaizduotę apie rūmų savininkų ir dvariškių gyvenimą. Pamatėme rūmus, pasidžiaugėme nuolat tvarkoma rūmų aplinka, fontanu, jį supančiais gėlynais, nuostabiu parku. Praturtinome meno žinias apžiūrėdami eksponuojamus dailės kūrinius. Dalyvavome edukacijoje apie Kuršius, žaidėme ponų žaidimus.

Esame dėkingi UAB „Mars Lietuva“ už prisidėjimą pinigine parama, kad galėtume išsinuomoti autobusą ir visi kartu, bendrystėje palydėti vasarą!

                             Socialinė darbuotoja Rasa Antanavičienė

2022-08-24