Slapukų taisyklės

Šios slapukų (angl. cookie) naudojimo taisyklės taikomos interneto svetainei www.gargzduspc.lt (toliau – Interneto svetainė). Interneto svetainė priklauso Gargždų socialinių paslaugų centrui, juridinis asmens kodas 163748481, adresas Sodo g. 1/Minijos g. 9, Gargždai.

Slapukas – tai nedidelė raidžių ir skaitmenų rinkmena, atsiunčiama į elektronikos prietaisą (pavyzdžiui, kompiuterio standųjį diską ar telefoną), kai vartotojas prisijungia prie tam tikrų svetainių. Slapukai leidžia Interneto svetainei atpažinti vartotojo kompiuterį ar kitą prietaisą ir įsiminti informaciją, susijusią su vartotojo parinktimis (pavyzdžiui, pasirinktą kalbą), todėl kas kartą jungiantis prie Interneto svetainės iš to paties įrenginio, jums nebereikės iš naujo nustatyti parinkčių. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių.

Kokie slapukai naudojami šioje svetainėje?

Sutikimą naudoti slapukus Jūs galite duoti neištrindami jų ir (ar) nepakeisdami savo interneto naršyklės nustatymų taip, jog ji nepriimtų slapukų ir informaciniame pranešime paspaudę mygtuką „Sutinku“.

Jeigu nepaspausite mygtuko „Sutinku“, tai į įrenginį bus įrašomi būtinieji slapukai– tik tie slapukai, kurie yra būtini tinklapio tinkamam funkcionavimui

Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda pagal Jūsų poreikius pritaikyti interneto svetainės turinį ir taip užtikrinti sklandų svetainės veikimą, greitesnį naršymą. Siekdami pagerinti svetainės funkcionalumą ir palengvinti naudojimąsi ja, naudojame tokius slapukus:

Laikinieji slapukai:

Slapuko pavadinimas

Slapuko paskirtis

Galiojimo laikas

IDE

Doubleclick partnerio slapukas skirtas atpažinti vartotoją                        

1 metai

CONSENT

Youtube.com slapukas skirtas video turinio transliavimui.

1 metai

VISITOR_INFO1_LIVE

Youtube.com slapukas skirtas video turinio transliavimui.

180 dienų

 

Nuolatiniai slapukai:

Slapuko pavadinimas

Slapuko paskirtis

YSC

Youtube.com slapukas skirtas video turinio transliavimui.

60ce2d24ffac6e6966fed8ee6214398a

Slapukų palaikymo informacijai perduoti

 

Kaip apriboti arba pašalinti slapukus iš kompiuterio

Jeigu norite apriboti ar užblokuoti mūsų Interneto svetainės įrašomus slapukus arba pašalini jau įrašytuosius, tai galite padaryti pasitelkdami savo naršyklės nuostatas. Įsijunkite naršyklės PAGALBOS funkciją arba paskaitykite mobiliojo telefono naudojimo instrukciją ir sužinosite, kaip tai padaryti. Be to, galite apsilankyti interneto svetainėje www.aboutcookies.org (informacija yra pateikta anglų kalba), kur rasite išsamius patarimus, kaip išjungti įvairių interneto naršyklių slapukų funkcijas.

Kai kuriais atvejais, ypač jei išjungsite techninius ir funkcinius slapukus, nesutiksite su slapukais ar juos ištrinsite, gali sulėtėti naršymo internete sparta, būti apribotas tam tikrų Svetainės funkcijų veikimas, blokuota prieiga prie Interneto svetainės.

Jei turite klausimų, susijusių su slapukų naudojimo taisyklių sąlygomis, maloniai prašome su mumis susisiekti.

Back to top